Rok 2020 i trwająca epidemia przyspieszyły już trwającą transformację modelu sprzedaży samochodów nowych i używanych. Choć klienci jeszcze ostrożnie i nieufnie podchodzą do zakupu nowego samochodu przez internet, w dzisiejszym pędzie życia minimum formalności, oszczędność czasu i pieniędzy stały się walutą nie do przecenienia. Badania pokazują, że nowy samochód w internecie możemy kupić nawet 30% taniej niż analogiczny model na rynku tradycyjnym. Nowa era, czyli zakup nowego samochodu on-line krok po kroku.

Nowości w sprzedaży na rynku moto. Zakup nowego samochodu on-line

Czy jest więc to znak czasów czy moda? Klienci nie mają dziś czasu na odwiedzanie salonów samochodowych, przeglądanie dziesiątek propozycji banków. Chcą szybkiego znalezienia wymarzonego samochodu w dobrej cenie, fachowej i zaufanej obsługi, bezpiecznego finansowania. Platforma sprzedaży samochodów online www.autofines.pl jest odpowiedzią na te potrzeby.

Jak więc zabrać się za zakup auta online?

Na początek warto obrać podstawowe parametry – Jak szukać samochodu on-line?

  • Modelu określonej marki
  • Nadwozie
  • Rodzaj paliwa
  • Napęd
  • Skrzynia biegów
  • Wysokości raty leasingu, najmu czy kredytu jaką klient chce płacić

Wyszukiwarki na stronie podpowiedzą także czy auto jest w zasięgu ręki czy można je zamówić, a także zasugerują formę kontaktu dedykowanego doradcy. Wypełniamy formularz, klikamy. We wskazanym i dogodnym dla klienta czasie dedykowany konsultant kontaktuje się i przejmuje inicjatywę związaną z dobraniem optymalnego finansowania, formalności, rejestracji i opcji odebrania zakupionego auta.

Co jeśli na stronie nie ma samochodu, którego szukam? Szukanie samochodu na zamówienie

Jeśli podczas szukania samochodu osobowego, pomimo bazy blisko 3000 aut, klient nie znajdzie tego jedynego, warto rozważyć opcję zlecenia wyszukania nowego samochodu przez naszego doradcę. Nie wychodząc z domu otrzymamy listę modeli i miejsce, gdzie możemy je odebrać, można też z pomocą pośrednika online rozważyć opcję zamówienia samochodu u producenta.

Wizyta w salonie samochodowym? Czy jest passe?

Jest wskazana, jeśli chcesz poczuć, jak się prowadzi nowy samochód. W każdej chwili możesz umówić się na jazdę próbną, by bezpośrednio po niej zamówić auto online w korzystniejszej cenie.

Jak to jest możliwe, że te same nowe samochody są tańsze przy zakupie na platformie online?

Jest to możliwe dzięki współpracy z partnerami finansowymi, dealerami i producentami samochodowych z całego świata. Zebranie doświadczenia światowych marek samochodowych oraz instytucji finansowych w jednym miejscu www.autofines.pl co znacznie wpływa na obniżenie ceny katalogowej.

Bezpieczeństwo transakcji on-line vs zakup samochodu w salonie

20 lat naszego doświadczenia na rynkach finansowych, trwałej współpracy z zaufanymi i stabilnymi instytucjami finansowymi są gwarancją bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Samochody na platformie www.autofines.pl pochodzą od autoryzowanych dealerów. Na każdym etapie zakupu więc klient może być spokojny i pewny, że jest pod dobrą opieką.

Zapraszamy on-line www.autofines.pl , przez formularz kontaktowy oraz do kontaktu telefonicznego

Mail: biuro@autofines.pl
Telefon: 503-005-202
Telefon Finansowanie: 507 070 202
Telefon Infolinia: +58 345 85 05