Szybkość jest w dzisiejszych czasach wartością, po którą sięgają praktycznie wszyscy. Na szybkim odnalezieniu informacji zależy każdemu, kto chce być na bieżąco, znać nowości i mieć wpływ na otaczający świat. Nie może być inaczej podczas szukania samochodów. AutoFines.pl to szybka, przygotowana na miarę dzisiejszych czasów szybka wyszukiwarka samochodów on-line.

Prezentacja możliwości. Wyszukiwarka samochodów on-lineSprawdź! Zakup nowego samochodu on-line


Szybka wyszukiwarka samochodów on-line Autofines.pl

Opcje szukania w Wyszukiwarce Samochodów od A do Z

Samochody możemy szukać wybierając następujące pozycje:

 • Marka
 • Model
 • Nadwozie
 • Rok produkcji
 • Rodzaj paliwa
 • Napęd
 • Skrzynia biegów

Przyjrzyjmy się, jak wyglądają poszczególne opcje wyszukiwania i filtrowania. Ten krótki opis przygotowaliśmy dla osób, które lubią zapoznać się z teorią, zanim zaczną szukać samochodów. Jeśli natomiast już teraz chcesz sprawdzić jak działa wyszukiwarka po prostu Sprawdź!

Szukam samochodu. Marka samochodu, Model i Nadwozie

Marka

Ilość opcji do wyboru powinna zadowolić każdego. W wyszukiwarce są auta największych producentów samochodów na świecie. Audi, Alfa Romeo, BMW i Citroena, przez marki Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, dostawcze IVECO, czy ekskluzywny Jaguar. Znajdziemy tu także samochody JEEP-a, KIA, Land Rover, Lexusa, dostawczy MAN, Mazda, Mercedes-Benz, MINI (BMW), Nissan czy Opel. Nie może zabraknąć aut Peugeot-a i Renault-a, wyjątkowej marki Porsche, a także popularnych Seat, Skoda i wchodzącej w nowej odsłonie SSang Young. Długą listą kończą japońskie Suzuki, niezawodna Toyota, znany i lubiany Volkswagen oraz Volvo.

Model

Trzeba przyznać, że w tej opcji warto rozważyć sprawdzenie samemu w wyszukiwarce samochodów, bo ilość modeli jest po prostu niezwykle bogata. Dlatego też, wychodząc na przeciw potrzebom kierowców, a są one różne, postanowiliśmy zaprezentować możliwie największą ilość modeli samochodów w Polsce.

Nadwozie

Użytkownik ma możliwość filtrować po praktycznie każdym rodzaju nadwozia, zaczynając w przypadku samochodów osobowych, na przykład: Coupe, Hatchbacka, wyjątkowego Kabrioleta czy użytecznego Kombi. Nie mogło zabraknąć wybieranego przez dużą cześć kierowców Sedana. W kategorii samochodów dostawczych, przede wszystkim nie mogło zabraknąć wyszukiwania po Kategorii Dostawczy, Furgon i Kombi Van.

Wyszukiwarka samochodów osobowych i dostawczych. Roczniku samochodu

Rok produkcji

Przede wszystkim wyszukiwarka pozwala na znalezienie samochodów z bieżącego i poprzedniego rocznika. Jednak w wielu przypadkach można znaleźć auta z dwóch lat wstecz i starsze.

Wyszukiwanie po Rodzaju paliwa, Napędzie i Skrzyni biegów

Rodzaj paliwa

Bardzo ważna kategoria wyszukiwania samochodów, dlatego też nie mogło jej tu zabraknąć. Według Rodzaju paliwa możemy filtrować wyniki po:

 • Benzyna
 • Benzyna + LPG
 • Diesel
 • Elektryczny
 • Hybryda

Napęd

W tej kategorii znajdziemy każdą potrzebną opcję. Dla części kierowców jest istotne, aby samochód miał napęd na przód, tak zwany napęd przedni, oraz na tył, czyli Napęd tylni. Najbardziej wymagający potrzebują samochodu z napędem na wszystkie koła i dlatego też stworzyliśmy taką kategorię.

Skrzynia biegów

Podobnie jak w przypadku rodzaju paliwa czy nadwozia, jest to jedna z ważniejszych kategorii według których kierowcy szukają aut. Dlatego też, dajemy taką możliwość i opcje:

 • Skrzynia automatyczna
 • Skrzynia manualna

Podsumowując warto dodać, że wyniki wyszukiwania można ułożyć w jeden pod drugim lub w formie obok siebie. W tym celu wystarczy kliknąć u góry strony w charakterystyczną ikonę czterech kwadracików, które pojawiają się po każdym wyszukiwaniu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Mail: biuro@autofines.pl
Telefon: 503-005-202
Telefon Finansowanie: 507 070 202
Telefon Infolinia: +58 345 85 05

biuro@autofines.pl

www.autofines.pl/samochody